Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc při řešení paranormálních jevů a aktivit Entit a duchů-dotazy

Lovci Duchů jsou tu pro Vás.

 

Vážení přátelé a všichni ti, kteří jste se ocitli v nesnázích a nevíte si dlouhodobě rady s paranormálními jevy a ostatními aktivitami, jako jsou duchové, poltergaisti, skřeti, diskarnáti, revenanti a jiné Entity?

 

Dějí se ve vašem domě nebo bytě různé nepochopitelné paranormální aktivity? Máte pocit posedlosti nebo napadání démony a zlými silami? 

Nemůžete váš dům, sídlo , nebo byt dlouhodobě prodat? Stala se na místě nějaká tragická událost jako je vražda nebo sebevražda? Tyto události zde zanechávají neklamné trvalé stopy reziduálních energií ale také i v mnoha  případech duchy obětí těch, kteří odešli ze života nesmířeni.

Můžete zavolat nás! 

Profesionály v tomto oboru, kteří nejen zmonitorují aktivity na místě s pomocí moderní techniky, ale také Vám tyto prostory pomohou vyčistit od těchto Entit a za přísných podmínek provedou i odvedení těchto Entit s pomocí speciálního liturgického obřadu a potom vyčistí váš dům s pomocí vykuřování a vykropení svěcenou vodou.

Volejte skupinu Lovců duchů EPRV777 ( European Paranormal Real Voices)

telefon: +420723039250

Přijedeme i mimo ČR kamkoliv dle domluvy.

   

A zde je e-mail na který nám můžete psát svoje požadavky na vyšetřování.

EPRV777@seznam.cz 

Vaši vyšetřovatelé skupina EPRV777

(European Paranormal Real Voices)

tel: vždy jen do 20.00 hod +420723039250  Jaroslav  nebo +420721375111 Janey

e mail: EPRV777@seznam.cz

 1-dscn4726.jpg

 

 

eprv777-tym--vyhodnocovani-zaznamu-z-ip-a-ir-kamer.jpg

 

1-26-upf_1257.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevím si rady

(Mamca93 , 28. 3. 2023 16:02)

Dobrý den, hned v úvodu se omlouvám za anonymitu.

Prosím Vás, jsem člověk, který věří nadpřirozeno ve všech ohledech. Nezahrávám si s tím, myslím si totiž, že by to mohlo být nebezpečné. Nevím přesně, jak to popsat, ale pokusím se o to.
Bydlíme na vesnici ve větším rodinném domě, o kterém neznáme minulost. Moje dcera se jednou z ničeho nic změnila (trvá toto chování již pár let a zhoršuje se). Z hodné, milé a hlavně slušně dívky, se stal člověk, který je zlý a hlavně i agresivní. Já osobně dle lékařů jsem naprosto zdravá, ale i přesto jsem stále unavená a stále mě pobolívá celé tělo. Dcera vídávala cosi strašidelného u svého pokoje. Většinou se mělo jednat o velkou statnou postavu stojící za dveřmi do jejího pokoje. Když jsem dala na okno a na dveře obyčejný lapač snů, začala vídat, jak se ta bytost k ní přibližuje. Následně viděla i něco jako ruku sápající se po ní. Od těchto zvláštních událostí uběhlo pár let. Do dnes se o tom boji mluvit. Já mám nejspíš také napojení na "jiné" bytosti. Často slyším hlasy a různé zvuky. Dokonce i vídám něco jako mlhovinu, ale ne přímo, vidím vše pouze periferním pohledem. Občas když někam jdu, přestávají fungovat přístroje nebo začnou fungovat jinak než by měli.

Popsala jsem, jen takové to co si myslím, že by mohlo mít jisté paranormální vysvětlení. Děje se mě a mým dcerám toho mnohem více, ale tady by to bylo na hodně dlouhý komentář. Pokud by se našel někdo, kdo by mě i mým dcerám mohl pomoc, budeme moc rádi. Jen pro upřesnění mě je 30 let , starší dceři je 10 let a mladší necelé dva roky

Re: Nevím si rady

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:57)

Jdi se poradit do Bohnic tam už vědí co s tím

Zmizlo to

(Žaneta , 25. 11. 2022 17:14)

Dravim dlouho let nas dum zejmena muj pokoj a me suzovala paranormalni aktivita zajimam se o to roky prisla jsem na to co to je a i cim to je a najednou to po tom nejhorsim kdyz me to ve spanku stahovalo perinu vse ustalo..je to fajn ale i tak je to mozne?

Re: Zmizlo to

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:56)

Jdi se poradit do Bohnic tam už vědí co s tím

dotaz

(eliska, 29. 7. 2022 22:43)

Dobrý den. Mám dotaz ohledně jedné zvláštní věci která se mi přihodila.
Jednou jsme s rodiči přespávali v lese a já se kolem 3 hodin vzbudila
kvůli jedné zvláštní melodii kterou jsem pořád dokola slyšela hrát cca do 5 hodin ráno. Měla jsem zvláštní pocit, jakoby mě něco volalo. Nemohla jsem kvůli tomu ani usnout.

Re: dotaz

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:54)

Jdi se poradit do Bohnic tam už vědí co s tím

Re: Divná bílá věc u lesa

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:52)

Jdi se poradit do Bohnic tam už vědí co s tím.

Divná bílá věc u lesa

(Patrik, 5. 11. 2022 22:47)

Ahoj byli jsme z klukama venku a šli večer polem a naproti byl les a kamarád něco zahlédne já se kouknu na ten les jak on a vidíme oba dva divnou bílou věc připomínající něco jak osobu. Pak si toho všimnou další kamarádi a vidíme že ta věc jakoby vždy na 2 sekundy zmizí já měl strach protože se to přibližovalo tak přelezu plot a ono to zrychlí tak utečeme
Co to mohlo být ?

Re: Divná bílá věc u lesa

(Tomáš , 23. 1. 2023 3:11)

Ahoj přesně tohle se na stálo asi tak tak před 20 lety ,cestou kolem lesa jsme zahlédli bílou siluetu a hrozně se pohybovala lesem a naprosto potichu do teď nevím co to bylo

Re: Divná bílá věc u lesa

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:51)

Jdi se poradit do Bohnic tam už vědí co s tím.

Panenka

(Lukas, 13. 2. 2023 17:57)

Syn moji matce utrhnul hlavu od keramické panenky, druhý den, panenka naprosto v pořádku, poté umřel pes a pak želva, prosím můj kontakt bulletstrom@seznam.cz

Re: Panenka

(Wratislav , 25. 3. 2024 6:47)

Jdi se poradit do Bohnic. Tam už vědí, co s tím.

Pán s drakem

(Hana, 21. 11. 2023 23:14)

Dobrý den, můj dvouletý syn vidí za oknem pana z drakem,kterého se bojí. Není týden,aby se o něm nezmínil. Dá se s tím prosim něco dělat? je mi malého líto. Vidí ho jen z jednoho okna na střeše sousedního domu. Děkuji. u.

Nevím co napsat

(Věra , 13. 1. 2023 23:23)

Domnívám se, že syn je posedlý, chce ukončit život, už se o to pokusil

Nevím co napsat

(Věra , 13. 1. 2023 23:23)

Domnívám se, že syn je posedlý, chce ukončit život, už se o to pokusil

Duch straší

(Jakub, 5. 1. 2023 16:05)

Dobrý den, včera jsme se s klukama tak strašně zhulili že jsme každej dali kebab a indickou. A od té doby cítím přítomnost paranormálního jevu.
Občas slýchávám jako by se duch ocital v našem potrubí a občas nám přeteče záchod

Prosím pomoc rychle.

duch holka neznámá

(Veronika , 4. 10. 2022 21:42)

můj kontakt 730661381 jsem z Kralupy nad Vltavou

duch holka neznámá

(Veronika , 4. 10. 2022 21:41)

Dobrý večer chodí za mnou neznámá holka každý večer přes mojí přítelkyní do jejího těla až nevíme co je zač chce mě a žárlí na mojí přítelkyni co mi říkala ta holka že je anděl ale nake divné když rekla že také dělá bílou magii a její matka další mrtvá duše že ona zas zlá víme kde přebýváj potřebovali bychom pomoc poslat tu holku a její matku co z nás vysává energii aby šli kam patří mohly by jste nám pomoct přijet třeba.

Entita turista?

(Karel, 29. 8. 2022 10:07)

Dobrý den,
v domě mých rodičů je celkem klid a když jsem tam na návštěvě, většinou nezežívám ani nějaké negativní pocity.
Ale asi za 20 let, co ten dům stojí, se parkát stalo, že došlo k těžko vysvětlitelnému pádu různých předmětů , které byly někde velice stabilně umístěny.

Stane se třeba jedna taková událost a pak několik let nic, co působí paranormálním dojmem. A ani to nebývá spojeno s něčím špatným v rodině nebo okolí.

Existuje něco jako toulavé entity, které se jednou za čas někde zastaví, trochu "pozlobí" a pak samy od sebe táhnou jinam?

Dotaz/pomoc

(Edita Klímová , 19. 8. 2022 8:33)

Dobrý den, od začátku týdne se u nás doma dějí opravdu zvláštné věci, v pondělí se nám otevřela z ničeho nic šoupací skříň do pulky pěkně pomalu a pak se i sama zavřela, stalo se to asi mezi 1 a 2 ráno, ve středu se otevřela znovu ve 2 hodiny do půlky a k ní sjel kočárek malé sestry přesně k tomu kde to bylo otevřené, a ve čtvrtek jsme toho měli už dost tak jsme položily ke skříni dolů kameny aby se musela otevřít fakt s silou a nás to probudilo aby jsme to slyšeli ale nic ve 23:00 jsem se probudila a skříň byla zase to půlky otevřená a opět byl u ní kočárek a kámen odsunutý. A nikdo z nás doma to opravdu neudělal. Vždycky se tady dělo něco divného že jsme sem tam něco slyšeli, ale tohle je už opravdu moc. Prosím nemá s tím někdo zkušenosti a nebo nevíte co s tím máme dělat? Děkuju.