Jdi na obsah Jdi na menu
 


EVP- nahrané při vyšetřováních autentických případů paranormálních jevů (Elektronic Voice Phenomen)

Vážení příznivci našich stránek.

Zde Vám předkládáme autentické nahrávky EVP z našich vyšetřování.

Případné vaše dotazy nás mile potěší.

Vaše skupina EPRV777 ( European, Paranormal, Real, Voices) 

  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozastavuji se

(zdeněk, 13. 7. 2021 11:33)

Zdravím všechny přítomné (taknějak hmotně) - možná je to někde v tom souhrnu informací na webu uvedeno, ale poněkud se pozastavuji nad skutečností a vrtá mi logicky hlavou, že vesměs vyznívají nahrávky v češtině a druhá věc - jak je možné, že "duchové" nás lidi slyší a vnímají "jen tak" a my lidi k tomu potřebujeme rozličně složité přístroje? Vycházím z logiky binarity, jakože když vidím/vnímám někoho, pak zákonitě vidí (může vidět) i on mne a naopak. Co myslíte?

New super offer!

(Davidsuilk, 5. 7. 2021 7:42)

Hello
Super offer 2021 https://cutt.us/USj7C

Bývalý přítel

(Denisa, 8. 10. 2019 9:36)

Dobrý den 7.8.2019 se mi oběsil bývalý pritel. Zkoušela jsem ho komtakontaktovat. A nahrála pár nahrávek bylo by možné prosim Vám je někam poslat?
Děkuji moc Denisa

O mých nahrávkách

(Pavel, 20. 3. 2018 23:17)

Doma nahrávám tak, že nechám v tiché místnosti diktafon nastavený na vysokou citlivost nahrávat většinou cca 1-3 minuty, nic neříkám a skoro vždycky se tam něco objeví.Pak udělám úpravu v PC v audio editoru, zejména snížím šum a dle potřeby zesiluji.Objevují se tam většinou útržky vět či slov.Některé hlasy jsou šeptavé, jiné robotické, mluví budto Česky, Anglicky nebo nějakým neznámým jazykem.Zvláštní je, že tam někdy jenom přeříkávají nějaká čísla.Mám nějaké podezření, že všechno z toho asi obyčejní duchové nebudou.
Jedno záhadné EVP "A ty rozumiš number nineteen minus pět" v této větě se míchá mužský a ženský hlas, Čeština s horší výslovností.Další EVP je, kde elektronický hlas říká "Já se v Rusku očipuju".Také tam přeříkávají názvy různých supermarketů a karet.Jinak ještě takový zajímavý šeptavý hlas říkal "sáňkové brusle".Nahrávek mám hodně, tohle bylo jen pár příkladů.

Re: O mých nahrávkách

(Pavel, 29. 3. 2018 2:14)

Dodávám ještě technickou poznámku.Četl jsem někde o EVP, že je třeba zajistit šum v pozadí, což se při mých pokusech ale nepotvrdilo.Nahrál jsem i když bylo v místnosti naprosto hrobové ticho.Dále dohady, že zvuk nejde přes mikrofon (resp. jeho membránu) ale vzniká jakousi indukcí ve vstupu zařízení.Tady se přít nebudu, ale mám vyzkoušeno například, že jsem na mikrofon dal kelímek od hořčice, který akusticky zkresluje/zabarvuje a skutečně hlas té entity byl zkreslený/zabarvený podle kelímku.Také jsem nahrával tak, že jsem na vstup připojil pouhou anténu z drátů , ale žádné hlasy se tam neobjevily, jenom filtrovaný šum po úpravě tam "bublal".Z mých pokusů je pravděpodobná akustika, tedy chvění vzduchu, ze kterého vzniká slyšitelný vjem.

EVP nahrávky

(finfon , 3. 12. 2017 21:38)

Skvelé nahrávky.A ten Branisovský les musí byť hustý. Veľa úspechov celému tímu

Re: EVP nahrávky

(Jaroslav, 4. 12. 2017 6:28)

Děkujeme za uznání.
Přidáme další EVP ze skutečných vyšetřování v poslední době.

Tým EPRV777

Branišovský les

(xt007 , 15. 8. 2016 22:37)

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, zda jste natočili EVP i v Branišovském lese. Předem děkuji za odpověď

Re: Branišovský les

(Jaroslav Drábek (admin), 27. 3. 2017 15:37)

Ano natočili

Vlastička

(Kateřina Kohoutková, 2. 5. 2016 15:05)

Je to tak dojemné,že to funguje a ještě dojemnější,že jim pomůžete.Máte všichni moji úctu.

Re: Vlastička

(Jaroslav Drábek , 2. 5. 2016 18:43)

Děkujeme Vám Kateřino.
Rituál odvádění tam bude proveden na datum výročí smrti.tým EPRV777

strasidla

(marketa, 18. 11. 2015 17:26)

Dekuji za odpověď. Určitě se vám ozvu jakmile budu mít chvíli čas. Vaše aktivita jako vyšetřovatele paranormálních jevu mě zaujala. Tyto EPV nahrávky jsou slyšitelné, pouze těmito citlivými přístroji? Pár setkání s duchy jsem už zažila i jak ke mě mluví. Má 9 letá dcera opakovaně vidí mlhavou černou siluetu. Může to být psychikou nebo citlivějším vnímáním. Tuto mlhavou černou siluetu jsem vídavala v dětství i před 8 měsíci v našem bytě. I dcera ji v bytě vidí. A to není všechno. Děkuji více vám řeknu do telefonu. Markéta

Re: strasidla

(Jaroslav Drábek , 19. 11. 2015 13:26)

Někdy bývá slyšet hlasy i z nahrávky uskutečněné pres mobil. Ale pokud chcete mít jistotu a kvalitu EVP,tak je lepší použít generátor bílého šumu.

strasidla

(marketa, 10. 11. 2015 16:37)

Dobrý den, v me rodině se stalo moc špatných věci. Nevím vcem muže byt příčina. Hlavně z matčiny strany. Se událo nejvíce zlého. Pořád není klid. Ať jsou to psychicke nemoci, alkohol nebo násilí. Mám pocit jako kdyby nad naší rodinou visela kletba nebo se nás drží něco temného.?

Re: strasidla

(Jaroslav Drábek , 13. 11. 2015 10:31)

Dobrý den.
Může se zde jednat o kontaminaci zlou Entitou ale to by chtělo upřesnit.
Můžete mi osobně zavolat 723039250
Jaroslav Drábek

Zajímavé nahrávky

(Martin, 28. 2. 2015 15:53)

Zajímavé nahrávky. Chci se zeptat kde jste koupili ty přístroje ?? ;-)

Re: Zajímavé nahrávky

(Jaroslav Drábek EPRV777, 5. 3. 2015 14:03)

Které máte na mysli?

Velmi záslužná činnost...

(Sarah, 28. 4. 2014 21:06)

Je dobře, že se věnujete takovémuto druhu pomoci. Nadaných lidí je mnoho, ale málokdo to umí využít. Jen by mne zajímalo, proč používáte zrovna Bibli a Ježíše k odvádění duší? Jste věřící? Pokud jsem se někde zbavovala duchů, většinou jsem využívala elementy a lidé, které znám, zase spoléhali na anděly, vizualizace... Zkrátka těch metod, jak odvést duši je mnoho. Proto by mne zajímalo, jak jste se dostali zrovna k Bibli :)

prizraky

(pani Iveta, 22. 2. 2014 13:27)

Dobry den, divala jsem se na vase videa i EPV nahravky. Mam z toho zvlastni pocity. Uz od meho detstvi kdy jsem prizraku nebo duchu videla. Pres otvirani dveri a posunovani zidli. Take jsem zazila, kdyz jsem prisla na nabstevu do bytu nebo domu. Zadivala jsem se na urcite, kde jsem pocitovala neklid. Kdyz jsem se zeptala jestli se tu nestala tragedie, tak se stala. I pri prochazkach v lese, jsem u stromu pocitila neklid. Opet jsem se dozvedela ze se na tom miste obesil clovek. Par let jsem mela klid. Pred par tydny jsem unas v dome, uvidela bilou prusvitnou postavu. Par dni na to cernou postavu v kapi. Mam strach jestli mam nejake schopnosti.

EVPpomoc

(JanH, 19. 1. 2014 5:34)

Zdravím, to se Vám tohle EVP (EVPpomoc) podařilo skutečně zachytit takhle intenzivně ??? Je to tak kvalitní, až je to skoro neuvěřitelné, ale jste jistě profíci, takže Vás jen tak něco neoklame. Jen mám výhradu k té Vaší entitě ve skříni... podle mě, jak to vidím se ta skříň jen otevřela. Pokud by se i zavírala, bylo by to zajímavé. Jinak hodně štěstí a úspěchu v lovu. Já mám za sebou silný osobní zážitek, takže jsem positivně nakloněn k paranormálním věcem... Být svobodný a mít čas, rád bych se tomu věnoval.