Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc při řešení paranormálních jevů a aktivit Entit a duchů-dotazy

Lovci Duchů jsou tu pro Vás.

 

Vážení přátelé a všichni ti, kteří jste se ocitli v nesnázích a nevíte si dlouhodobě rady s paranormálními jevy a ostatními aktivitami, jako jsou duchové, poltergaisti, skřeti, diskarnáti, revenanti a jiné Entity?

 

Dějí se ve vašem domě nebo bytě různé nepochopitelné paranormální aktivity? Máte pocit posedlosti nebo napadání démony a zlými silami? 

Nemůžete váš dům, sídlo , nebo byt dlouhodobě prodat? Stala se na místě nějaká tragická událost jako je vražda nebo sebevražda? Tyto události zde zanechávají neklamné trvalé stopy reziduálních energií ale také i v mnoha  případech duchy obětí těch, kteří odešli ze života nesmířeni.

Můžete zavolat nás! 

Profesionály v tomto oboru, kteří nejen zmonitorují aktivity na místě s pomocí moderní techniky, ale také Vám tyto prostory pomohou vyčistit od těchto Entit a za přísných podmínek provedou i odvedení těchto Entit s pomocí speciálního liturgického obřadu a potom vyčistí váš dům s pomocí vykuřování a vykropení svěcenou vodou.

Volejte skupinu Lovců duchů EPRV777 ( European Paranormal Real Voices)

telefon: +420723039250

Přijedeme i mimo ČR kamkoliv dle domluvy.

   

A zde je e-mail na který nám můžete psát svoje požadavky na vyšetřování.

EPRV777@seznam.cz 

Vaši vyšetřovatelé skupina EPRV777

(European Paranormal Real Voices)

tel: vždy jen do 20.00 hod +420723039250  Jaroslav  nebo +420721375111 Janey

e mail: EPRV777@seznam.cz

 1-dscn4726.jpg

 

 

eprv777-tym--vyhodnocovani-zaznamu-z-ip-a-ir-kamer.jpg

 

1-26-upf_1257.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Párkrát za život se mi stalo, že mě někdo volá mým jménem

(Jaroslav Drábek EPRV777, 28. 3. 2015 12:25)

Dobrý den Lukáši.
Děkujeme za typ. Ohledně těch hlasů co jste slyšel se pravděpodobně jedná o nějakou Entitu, která vám chtěla něco sdělit. Nejlépe by posloužila k identifikaci nahrávka EVP.

Dobrý den, děkuji a znáte případ pana Bejčka?

(Lukáš, 29. 3. 2015 16:16)

Děkuji za odpověď. Víte, dříve jsem na tyto věci moc nevěřil. Ale nedávno byl na primě vysílán případ pana bejčka. Snad se nebudete zlobit, když vám sem dám odkaz - případně si odkaz uložte a pak to smažte a můžete mi dát zpětnou vazbu:

www.youtube.com/watch?v=g5WhjEVO6Ow

Skeptici tvrdí, že se jedná o vodu stékající po skle, jenže na vodu je to prostě až atypický a nezvykle rychlý pohyb - entity se rychle pohybují zleva doprava. Je to hodně zajímavé a potvrzuje to skutečnost, že duchové nejsou jen výplodem lidské představivosti.

Fyzické poškození

(Martn, 22. 11. 2014 20:38)

Dobrý den,s přítelkyní (ona 17 já 21) máme zájem o nadpřirozené jevy.Neprovádíme a nikdy jsme neprováděli nějaké sceance,rituály a podobně.Konkrétně můj zájem trvá už déle měl jsem pár zkušeností.Rozhodli jsme se napsat na papír větu "jsi tu ano-ne" jednalo se jen o zkoušku jestli v domě kde bydlíme přebývá nějaká duše.Při psaní tohoto papíru (psal jsem ho Já) podotýkám neproběhlo žádné přání ani rituál.U tohoto papíru jsme nechali tužku.Po dvou dnech měla přítelkyně noční můru.Zdálo se jí,že jde večer na záchod podívala se na papír zda tam není odpověď a odpověď byla zakroužkována krví.Ráno m vše pověděla a během dne jsem s všiml,že na pravé lopatce měla vyryto do krve(vypadalo to jakoby nápis vznkl žiletkou) zrcadlově napsáno ANO a nějaké další čáry které nedávali moc velký smysl nejvíce připomínají neronův kříž neboli havraní stopu.O pár dní pozděj se u ní v kapse objevily vlasy které s největší pravděpodobností byly její.Od té doby máme v domě špatný pocit na víkend jsme odjeli k mým rodičům kde máme normálně pocit bezpečnosti.Nikdy jsem se nesetkal s fyzickým útokem a ani pár kontaktovaných osob ktereré s nadpřirozenými jevy mají dlouhodobé zkušenosti.Prosíme o radu,nebo alespoň o typ entity které se tenhle útok podobá nejvíce aby jsme mohli provést nějaká opatření.Předem děkuji za odpověď s pozdravem Martin

Re: Fyzické poškození

(Martin, 22. 11. 2014 20:52)

Mám i foto s vyrytým nápisem které mohu zaslat.Fotek mám víc což by mohlo dokázat že se nejedná o podvrh.

Skok v čase?

(Patrik, 10. 1. 2015 18:50)

Dobrý den,obracím se na vás s prosbou o vysvětlení příhody která se mi stala před dvěma dny.Pracuji jako řidič nákladní zahraniční dopravy a podotýkám že jsem psychicky zcela zdráv.Před dvěma dny jsem se vracel z Hamburgu domů na Ostravsko.Bylo to ve večerních hodinách,jel jsem známou trasu po které jsem jel již několikrát a dobře ji znám.Přejel jsem německo-polské hranice v místě se jménem Forst a pokračoval známou trasu na Wroclav.Najednou jsem se ocitl na neznámé cestě ve špatném stavu v hlubokém lese,ta cesta vedla z velice prudkého kopce.Říkal jsem si že je to asi objížďka a já si nevšiml upozornění.Jely přede mnou ještě dva kamiony a za mnou osobní auto.Všichni jsme se pohybovali po cestě směrem z kopce a najednou se nad cestou objevil most který jsme podjeli.Ta cesta byla celkem rozbitá a jízda po ní nekonečná.Pak jsme se najednou ocitli zase na horním konci cesty a proto jsme tedy všichni jeli zase dolů,zase ten most...Tohle se opakovalo celkem pět krát.Kamion přede mnou najednou zastavil a řidič vyšel ven.Byl z Waršavy podle SPZ.Přišel ke mně a říkal že jsme se ztratili,že vůbec neví kde jsme.Moje navigace přestala fungovat jako by zamrzla a čas se na ni posunul o tři hodiny dopředu.Na mém autě nešly vypnout stěrače a my si venku zapálili cigarety a vymýšleli jsme co dál.Ten řidič mně poprosil jestli bych mu nedal cigaretu,tak jsem mu řekl že už jedu domů a dal jsem mu celou krabičku.Chvíli jsme hledali nějaký bod odkud se zaměřit ale byl to hluboký les.Byli jsme dost vystrašení,něco podobného se mi ještě nikdy nestalo.Nastoupili jsme tedy do aut a rozjeli jsme se zase po té cestě směrem z kopce.Najednou jsme se všichni ocitli na rovné dálnici kousek před Wroclaví,kolem začal provoz a my jeli každý po svém.Ještě před tím než se to vše začalo dít tak jsem napsal své partnerce že přijedu domů ve 21 hodin.Vysvětlete mi prosím co se to stalo.Halucinace nebo sen je vyloučen,neměl jsem žádnou zastávku kdy bych mohl usnout.Proč jsem domů přijel ne ve 21 hod ale až ve 23 hod?Kde jsme všichni ty dvě hodiny byli?Já to nedokáži pochopit.Velice vám děkuji za odpověď Patrik

Re: Skok v čase?

(Jaroslav , 12. 1. 2015 9:43)

Dobrý den milý Patriku.
To co zde popisujete se mě stalo taky několikrát, a myslím si že došlo k průchodu v čase, jakoby do jiné reality. Je to zajímavý zážitek a važte si toho.
Jaroslav a tým EPRV777

Re: Fyzické poškození

(dan, 20. 2. 2015 13:19)

Stav trva ? odkud jste ?

Re: Re: Fyzické poškození

(Jaroslav EPRV777, 21. 2. 2015 19:15)

Milý Dane.
Jakým právem zde odpovídáte na našem soukromém webu na dotazy návštěvníků.
Bude li se to opakovat budeme nuceni zablokovat vaši IP adresu.
Když něco budete chtít tak to prosím napište do e mailu EPRV777@seznam.cz
Tým EPRV777

KII-Ghostmetr

(lada, 21. 4. 2014 12:24)

Prosím také mám velký zájem o KII-Ghostmetr kdyby měl nikdo na víc nebo k prodeji bez váhání kupuji děkuji

Re: KII-Ghostmetr

(Jaroslav Drábek, 21. 4. 2014 19:52)

K2 lze objednat přes Ebay s registrací na Paypall .
Koupit lze v USA a Singapuru.
Cena od 2000 Kč v přepočtu.
Jaroslav

Re: KII-Ghostmetr

(Milan V.T.P.J., 18. 7. 2014 12:41)

Nerad Jarodvi tady zasahuju, ale pokud někdo používá i Ghost metr KII, tak už i toto použítí je pro jednince či partu nadšencu nebezpečné. Jaké koliv navázáni na onen svět je nebezpečné.

Re: Re: KII-Ghostmetr

(Dan, 20. 2. 2015 13:13)

Pravda, chce to vedet, co se vlastne meri a proc se to meri :) Vysledne veliciny jsou vysledkem interakce a projevuji jak v magnetickem, elektrickem i VF poli. Jinak lze merit jakymkoli citlivym merakem prislusnych velicin, dokonce pri pouziti krizovych ci smerovych snimacu lze delat primo prostorovy monitoring.
JINAK kontakt s entitami neni tak zly, pokud se clovek chova slusne, horsi jsou lidi s paranormalnimi schopnostmi, kteri jsou rozhodnuti umyslne skodit - fialovy zablesk utocici na srdecni cakru nic moc zazitek

Re: Re: KII-Ghostmetr

(dan, 20. 2. 2015 13:15)

Nastvat duchy v Bohnicich nebyl moc dobry napad, skocte si to tam premerit (bez TV a novinaru) :((( ostanim doporucuju tam bez ochrannych pomucek nelezt

duch v bytě

(Žaneta, 8. 2. 2015 21:59)

Dobrý den, stalo se to, že 27.12.2012 zemřel můj nejlepší kamarád , spáchal sebevraždu skočil pod vlak nikdo neví proč to udělal . Byla jsem z toho hodně špatná , když asi třetí den po smrti jsem seděla v obýváku a dívala se na televizi když v tom začalo blykat světlo a cítila jsem takovy chlad v tom pokoji, tak jsem si šla radši lehnout k manželovi . Druhý den jsem volala kamarádce a vyprávěli jsme si o něm a já ji ještě říkala ze kdyby mi dal nějaké znamení ze je to on tak se tak nebojím.No a v ten večer jsme si s manželem řekli že jsi půjdem lehnout dřív tak on šel první a já za nim asi za 10 min v tom opět začalo blykat světlo tak jsem se lekla a běžela za mužem a v tom začali blykat lampicky v ložnici tak jsme zhasli , najednou mi říká manžel ze jse de ještě napít ,já už ležela a tak jsem si řekla že si zajdu ještě na wc ,najednou jak jsem vstávala z postele tak jsem ucitela nějaké mokro pod sebou tak jsem vstala a rozsvitila jsem světlo najednou jsem vydělá všude krev měla jsem ji na rukách na nohách no prostě všude tak jsem běžela za manželem a on byl taky od krve ale jen nohy . Začali jsme se prohledávat jestli nemáme nějakou oderku o které nevíme ale nic jsme nezistily.tak jsem si pak řekla že to mohl být on a tak mi dal nejevo že tam je. Do pohřbu který měl až v polovině ledna se dělí pořád jen ze blykala světla a pes pořád vrčel a štěkal na určité mista. V den kdy měl pohřeb tak jsem zapálila svíčku,posadila jsem se ke stolu pustila jeho oblíbenou písničku a plakala když v tom můj pes začal strašně vrcet a štěkat směrem ke kuchyňské lince a v tom jsem věděla ze se přišel rozloučit , prosím vás o vysvětlení té krve myslíte že to byl můj kamarád nebo neco jineho . Mě strašně zajímají nadprirozena ale mám z toho strach . Děkuji za odpověď s pozdravem Zaneta.

Re: duch v bytě

(Jaroslav EPRV777, 9. 2. 2015 16:57)

Dobrý den milá Žaneto.
Je vidět že jste byla na vašeho kamaráda hodně fixovaná, a proto dochází k těmto projevům po jeho smrti. Doporučoval bych si v klidu sednout a říci toto. Milý oslovte ho jménem a potom řekněte: odpouštíme ti kamaráde Jirko, že jsi nás opustil a přejeme ti aby jsi nyní odešel do světla ve jménu Krve Kristovi, je ti odpuštěno vše co jsi učinil a necítíme proti tobě žádného protivenství amen.
To zopakujte sedmkráte a mělo by to pomoci.
Dejte vědět jak jste pořídili.

Jaroslav a tým EPRV777

zvuky a sny

(Lucka, 2. 2. 2015 18:08)

Dobrý den, stává se mi, že když jsem sama tak slyším doma různé zvuky nebo i nějaké věci občas spadnou. Dělo se to, když jsem bydlela u rodičů a děje se to i když u nich už nebydlím. Např u rodičů spadla police opravdu těžká se spoustou věcí, ale nebyla slyšet žádná rána a rozbila se jen žárovka u lampičky. Když jsem byla sama na chalupě tak jsem při sprchování slyšela ránu z vedlejší místnosti a bylo spadlých jen pár lehkých věcí a byla rozbitá žárovka v lednici. Teď když bydlím sama s přítelem tak taky občas něco spadne nebo jsou slyšet divné zvuky. A teď od té doby co bydlíme sami tak mám strašně intenzivní sny. Z každého si ráno něco pamatuji a mám z nich takové zvláštní pocity. Nepotřebuji se toho nějak zbavovat jen by mě zajímalo, co to je? :D

Re: zvuky a sny

(Jaroslav EPRV777, 2. 2. 2015 18:38)

Dobrý den.
Špatné sny mohou mít různé příčiny od špatného místa s nějakou PZ až po nějaké nervové vypětí. Padající předměty může být i náhoda ale také nelze vyloučit nějakou paranormální aktivitu. Chtělo by to asi více specifikovat. Myslím si že by nebylo špatné toto zkonzultovat osobně v telefonu. Jestli chcete tak zavolejte mi na 723039250 a probereme to.
Jaroslav Drábek EPRV777

evp

(martin, 10. 1. 2015 18:22)

Nevite kde se da sehnat evp neboli ghost box

Re: evp

(Jaroslav, 12. 1. 2015 9:45)

Myslíte li tím diktafon na záznam EVP tak na e bay v USA.
U nás pořídíte slušný záznamník EVP za 1500 Kč v každém Elektru nebo na Alza.cz

dotaz

(Ivana, 6. 11. 2014 11:14)

Dobrý den, je mi 24 a již od 15 let pozoruji osoby(postavy) u mé postele, vždy je to během spánku, najednou se jakoby vystrašená leknu a probudím se, rychle mi bije srdce a cítím neuvěřitelný strach, podotýkám, že zmiňovaných 9 let bydlíme ve staré zástavbě, kterou kupovala ještě moje stále žijící babička. Je možné, že mohu být vnímavější na nějaké Entity a jak bych se měla v těchto situacích chovat? Děkuji za odpověď.