Jdi na obsah Jdi na menu
 


Entity a Duchové-Branišovského lesa

Entity a duchové Branišovského lesa Bor

Datum: 20. 6. 2012
Fotografií: 5
Složek: 0
 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bor

(Lenka, 2. 11. 2013 12:12)

Dobrý den.
Velmi by mě zajímali vaše poznatkyi k zatopené střelnici. Je to u síldliště máj v tom samém lese. Tam je cítit negativní energie i přes den.

Re: Bor

(Jirka P., 29. 5. 2014 21:41)

Víte vůbec kdo to vlastně byl a odkud pocházel Strážce lesa ? Jestli-pak víte co má v horní části tmavého klobouku ? Osobně o tomto lese jsem se podrobněji dozvěděl v nedávné době,viděl všechna ta vyšetřování,ale především si moje mamka /77/vzpomněla na doby jejího mládí,vyrůstala v Hrdějovicích,kdy jejich učitelka osobně přízrak viděla.Nedoporučovala dětem do lesa chodit.

Re: Re: Bor

(Lukáš, 29. 3. 2015 16:10)

Dobrý den! Kdo byl strážce lesa a co má v horní části klobouku? Jinak toto místo musí být něčím zvláštní samo o sobě, vždyť přece neznám žádný jiný Les v ČR, který by byl tak znám paranormální aktivitou a negativní energií.

Sdělení administrátora

(Jaroslav EPRV777, 21. 1. 2015 17:02)

V žádném případě neumožníme zde na našem webu různé laiky a odpovědi na dotazy našich návštěvníků. Tyto příspěvky budou nekompromisně smazány a zablokovány.


Správce webu EPRV777

Dotaz

(Bor, 20. 7. 2014 11:37)

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je bezpečné jít do Branišovského lesa s přáteli jen tak se podívat? Samozřejmě ve dne, protože v noci si tam nikdo z nás netroufne. Zda entity jsou kolem sebe cítit již když vstoupíte na kraj nebo až po delší době, kdy člověk vstoupí hlouběji do lesa.
Ještě dotaz, čerpají některé entity v lese ze strachu? Nebo jen z elektromagnetického pole, které je v lese, díky složení půdy, obsaženo? Jinak jsou tam entity zlé nebo hodné?
PS: Obdivuji Vaši práci a doufám, že bude ve Vaší skupině více a více členů. :)

Re: Dotaz

(Rolf, 28. 10. 2014 18:14)

Nebojte se je to bezpečné já tam byl v noci ráno, večer, dopoledne, odpoledne nepočítaně a nikdy žádná entita nepřiletěla a neodnesla mojí osobu třeba do světla. Žil jsem v Budějovicích dvacet let a mimochodem ta střelba a vojáci jak se občas někde píše je největší kravina, protože můj děda byl voják z povolání a docela velká šarže v Budějovicích a když jsem mu ukázal články tak málem zemřel smíchy. Mimochodem hodně místních má z těch příběhů taky srandu. Je to jen les ve městě.

Dávná událost.

(Jirka P., 3. 8. 2014 12:25)

Děda nám umřel kolem roku 1966 a pocházel z Branišova. Tuto událost jsem slyšel od mé tety při nedávném setkání nad rodinnýma fotografiema . Děda,jako malý kluk i jeho bratr žil úplně v jiné době,než je dnes. Zvláště jeho bratr musel v zimních měsících připnout lyže a vy- dávat se do Budějovic do školy. Při takové jedné cestě si všiml s kama- rádem,že je mimo cestu jakoby sledoval někdo černě oblečený. Při zpá- teční cestě si na ranní událost vzpoměli. Přibližně v místech kde byli sle- dováni je překvapila jedna věc. Přes celý den sníh nepadal,tak jak to, že nebyla ani jedna stopa ve sněhu v těch místech. Jen na vyježděné cestě od lyží. Víte,tehdy byla úplně jiná doba a lidi v té době nebyli tak zblblí jako je tomu v této době a úplně jinak přistupovali k podobným událos- tem. Každý atˇ posoudí dle svého uvážení.