Jdi na obsah Jdi na menu
 


EVP- nahrané při vyšetřováních autentických případů paranormálních jevů (Elektronic Voice Phenomen)

Vážení příznivci našich stránek.

Zde Vám předkládáme autentické nahrávky EVP z našich vyšetřování.

Případné vaše dotazy nás mile potěší.

Vaše skupina EPRV777 ( European, Paranormal, Real, Voices) 

  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: EVPpomoc

(Jaroslav EPRV777, 19. 1. 2014 13:15)

Dobrý den pane Jene.
Tak ten hlas Pomoc... je skutečně tak intenzivní, byl pořízen při vyšetřování případu v domě kde se děly různé satanské obřady a reje.Samozřejmě byl upraven pro potřeby prezentace na YUOtube aby bylo jasně rozumět záznamu a proto byly odstraněny šumy na speciálním editoru a zachovány pouze frekvence, aby tomu posluchač dobře rozuměl.A co se týče skříně na videu. Věřte mi že by jste v tu chvíli tam nechtěl být na našem místě. Je tam ve skutečnosti absolutní tma a vše se odehrálo tak rychle že jsem se nestačil divit. Ta Entita byl duch bývalého majitele který zde byl zardošen ve vedlejší místnosti za války a pon ašem dotazu a příchodu do vedlejších prostor se teprve projevil. Entity vámn nikdy z drtivé většiny případů to co otevřou již nevrací zpět. To je jev Poltergaist! Zkoušeli jsme vyloučit technicky otvírání skříně a byla fest zavřená a i když jsme zkoušeli dupat kolem a ve vedlejší místnosti tak se neotevřela.
Děkujeme Vám za Váš názor a budeme se těšit na další přízen´.

Tým EPRV777
Díky vám za váš dotaz.

EVP

(Lucy, 14. 10. 2013 13:33)

Dobrý den,
chci se zeptat..chtěla by jsem udělat doma EVP. Bydlíme se synem v bytě kde zemřel můj strýc .A je tady pořád.Nevím jak jinak zjistit jak mu pomoct nebo co chce vyřešit.Dáva mi nějaké znamení ale ja si je neumim dat do souvislostí.Děkuju popřípadě co k EVP potřebuju.

EVP

(Olga, 8. 6. 2013 18:44)

Tak jsem poslechla,bohužel netuším co říká.Je škoda,že nemáte EVP více,je to velmi zajímavé.Na AXN scifi sleduji Lovce přízraků,je to velmi zajímavé,určitě by se Vám hodily přístroje,které mají k dispozici.Jinak přeji hodně štěstí!

Re: EVP

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 9. 6. 2013 15:09)

Dobrý den.
Zdravíme Vás a těší nás váš zájem o tato autentická EVP.
Prozradíme vám že to znamená Afienté- což je ve starém jazyku a to Gaskońštině, který se používal za třicetileté války.Znamená to děkujeme.jInak k technice. Používáme stejnou techniku jako TAPS a to jsou IP a IR kamerové systémy dále termometry a také několik řad ghostmetrů. Více v našich videích zde na našich stránkách.
Krásný den vám přeje tým EPRV777