Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce skupiny EPRV777

Lovci duchů pořádají odborné přednášky po celé ČR.

Pokud máte zájem i Vy uspořádat podobnou akci ve vašem městě.

 

Pozvánka na Duchovní večer s Tibetskými mísami.

tibetske-misy-tisk.jpg 

 

Tak volejte 723039250 nebo pište na EPRV777@seznam.cz

 

Vážení příznivci paranormálních jevů a aktivit. 

Přijměte naše pozvání na zajímavý večer s povídáním a promítáním autentických záznamů a dokumentů, pořízených při vyšetřování skutečných případů našich profesionálních vyšetřovatelů - z legendární skupiny EPRV777 , která se zabývá řešením paranormálních aktivit různého charakteru  po celé  ČR ale i v zahraničí. 

 

Dobrý den přátelé.


Zveme vás všechny na velkou událost, kterou pořádá deník Spirit spolu s Paranormálním týmem Severních a východních Čech Veroniky Fauové.

Dne 3.11 v Teplicích Pod Doubravkou 13 v Léčitelském centru se koná od16.00 přednáška s promítáním autentických videí z případů a povídání o paranormálních jevech. Z řad účastníků této přednášky bude vylosováno sedm šťastlivců, které čeká neobvyklé překvapení.

Info více dole na letáčku :

Jako hosté budeme my , náš tým skupiny EPRV777.
Těšíme se na Vás

Jarda, Alexandra, Jana a Míra.

letacek.jpg

 

Tato velká akce se uskutečnila v Městských Sálech, což je velice známý podnik v městě Teplicích. S malými technickými problémy ze strany ozvučení sálu, která byla zaviněna malým nedostatkem v komunikaci s paní provozní, jsme si nakonec poradili a přednáška mohla začít. V první části jsme představili skupinu a její činnost od roku 2005, seznámili jsme účastníky s přístroji, které si mohli i na místě prohlédnout a vyzkoušet. To bylo v první části. V druhé části jsme promítli záznam z našeho případu z Vinařic i se všemi zvukovými komunikacemi a záznamem EVP, který se nám podařilo analyzovat v dobré kvalitě, díky naší Johance a její trpělivosti. Po zhlédnutí filmu a malé přestávce, jsme pokračovali diskusí, která se velice rozproudila tak že jsme končili až kolem 21.00 místo předpokládaných 20.00. Zodpověděli jsme na čtyřicet dotazů, týkajících se paranormálních jevů a s tím související problematiky. Na závěr proběhlo vybrání devíti zájemců z řad posluchačů, kteří měli možnost s námi jít na sobotní vyšetřování.

Po přednášce jsme se přesunuli na hotel Green Hause a po večeři jsme se uložili ke spánku, abychom po náročném dni nabrali síly na Sobotu. Druhý den v Sobotu jsme se přesunuli do restaurace Obora, v Dubí, kde jsme se sešli s našimi vybranými účastníky. Odsud jsme se přesunuli do bývalého dolu, ve kterém se těžil cín (Starý Martin) a ten jsme si prohlédli v rámci programu. Po prohlídce dolu jsme se přesunuli na hrad Krupka, kde jsme ve sklepní místnosti bývalého hradního rytířského sálu, začali naše první vyšetřování. Již hned z počátku došlo ke komunikaci přes K2 a také Spirit box PSB-7. Takže si účastníci mohli na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší vyšetřování paranormálních aktivit vedené naší skupinou. Myslíme si, že si všichni účastníci odnesli sebou nezapomenutelný zážitek. Po tomto vyšetřování jsme se přesunuli na místo masového hrobu u Krupky, kde bylo zmasakrováno při pochodech smrti na 300 obětí. Postupně jsme s nimi navázali komunikaci a asi po hodině jsme se společně všichni s nimi rozloučili motlitbou pro klid a mír všem duším.

Na závěr jsme provedli vyhodnocení celé akce se všemi účastníky na kameru a byli jsme velice mile překvapeni jejich odpověďmi.

Velké poděkování Veronice Fauové a jejímu příteli Vladimírovi za super organizaci celé akce a také celému týmu EPRV777 a to Sašce za krásné povídání, Honzovi že nás dovezl v pořádku tam i zpět, Mirečkovi a Janičce Prokůpkovým za vzorné zaznamenávání všech událostí na kameru a také naší skvělé kamarádce Irence a Jakubovi Hervertovým, kteří souhlasili s tím, že přijedou na tuto premiéru jejich videa jako přímý svědkové této události a za odměnu se mohli zúčastnit skvělého dne s naší skupinou EPRV777. Také bychom chtěli poděkovat panu majiteli hotelu Zelený Dům (Green Hause) panu Pavlu Mrázkovi, za super ubytování a snídani. A určitě budeme tento skvělý hotel doporučovat.

Tým  EPRV777

 
 

-

 

 

 

 

 1-eprv-1.jpg

 

htpp://EPRV777.cz

 

htpp://zahadyzivota.cz

 

Rezervace vstupenek- info: 

Uherský Brod 21.10.2016 v 17.00 hodin dům kultůry.
Rezervace a předprodej vstupenek v knihkupectví u Pelikána.

Těšíme se na vás tým EPRV777

 

12038926_862391960544062_7124062683982170680_o.jpg

 

Přednáška Knihovna Luhačovice: 16.09.2015 

Začátek přednášky je v 17.00 hodin viz odkaz dole.

Téma přednášky skutečné případy lovců duchů a vymítačů z týmu EPRV777 při vymítání satana v reálném životě.

http://www.knihovna-luhacovice.cz/event/?lang=cs

Duchovní koncerty na Tibetské mísy a zvonky Dilbu.

I jako VIP akce pro firmy a soukromé osoby.

Zveme vás na koncert Tibetských mís 3.04.2016 

v 17.00 hod, sál U Milosrdných Bratří, Vídeńská 7, Brno 

Srdečně VÁS zveme na mimořádný koncert Tibetských mís na podporu světla a lásky v nás a naší planety Země.
Zvuk Tibetských mís je velmi silně energetický a ozdravný na těle i duši.
Pojďme se společně naladit a propojit.
Těší se Saša a Jarda

tibet_web_bez_ceny.jpg

 

hlavni-lo--d-kladrubske-katedraly.jpg

 

dscn3444.jpg

 

dscn3473.jpg

 

dscn3467.jpg

 

dscn3471.jpg

 

dscn3488.jpg

 

katedrala-santini.jpg 

 
Tyto koncerty vznikají za podpory:
www.EPRV777.cz
www.Záhady Života
 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky EPRV777

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář