Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky a videa

tym-eprv777.jpg ​ 

                     

 

 

 

 

 

 

foto-ja-3.jpg

Aktualizace 30.12.2021

Děkujeme organizaci CDY Czech Deaf Youth, neslyšících za super projekt. Již pro velký zájem a pozitivní ohlasy, chystáme druhý díl povídání o paranormálních jevech. Bylo to super a děkuji i za perfektní překlad Kristýně a Adélce.

EPRV777

A jak to celé dopadlo?

prednaska-pro-neslysici.jpg

Přednáška o paranormálních jevech a záhadách byla podle nás zajímavá a přínosná. Moc panu Jaroslav Drábek děkujeme . Diváci měli možnosti pokládat otázky a vést diskuzi. Kdokoliv by měl zájem o záznam z přednášky, nechť napíše na email CDY (czech.cdy@gmail.com) a dostane bližší instrukce, jak se k němu dostat .Běžně by přednáška trvala cca 3-4 hodiny, tolik času jsme neměli k dispozici. Proto bychom v budoucnu rádi uskutečnili další, navazující, přednášku.

 

Pro více informací ohledně přednášky .

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Anna, 23. 12. 2019 16:39)

Dobrý den, měla bych krátký dotaz.Často se mi stává, že vidím periferně různé postavy, nebo mihnutí stínu, většinou se tak děje, když jsem fyzicky, nebo psychicky unavená.Poprvé se mi to začalo objevovat před 5-6 lety.
Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
S pozdravem
Anna

slovensko

(potmehud, 6. 1. 2017 19:21)

u naas v meste a bliskom okoli paar zaahadnyych miest kde uudajne strasi a ludia sa ich boja a vyhybaju sa im pre mna take najzauimavejsie je miesto Pechov laz stara opustena usadlost v lesoch kde udajne posiabia nejake zle syly co treba k vasmu pozvaniu a preskumaniu tohoto miesta nedaleko Považskej Bystrice dakujem

Jen tak

(Henri, 24. 11. 2013 15:00)

Dobrý den, jen tak ze zvědavosti jsem se podíval na vaše video z nějakého domu duchů, jak se tam sami otevřely dveře, ale nevím, co si mám o tom myslet. Kvalita toho videa je na dnešní dobu hodně slabá, rozlišení max. 480p, dnešní konzumní kamery zvládnou běžně 1080p, některé dokonce 4K. Co se zvuku týká, tak také nic moc kvalita. Jen si tak říkám, co takové video mělo dokázat? Mimochodem mohu se zeptat, co jste vyšetřovali na té Stránkské skále? Díval jsem se na fotografie a není tam žádný popis, o co v této akci šlo.

Re: Jen tak

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 25. 11. 2013 8:07)

Dobrý den pane Henri XY
Je velice snadné kritizovat něco do čeho nevidíte ani za mák.
Tak za prvé se nejedná o záznam obyčejné kamery ale kamery IR s nočním viděním která z pochopitelných důvodů nemá vyšší rozlišení než 680 DPI ale také zvuk je synchonizován se záznamem .Máme rádi tyto velice chytré názory ale ještě jsme někoho neviděli kdo by by byl schopen poskytnout záznamy aktivity duchů z IR kamer.

Rádi proto uvítáme vaši nabídku kvalitního videa třeba ze Stránské skály.
Děkujeme vám za váš fundovaný názor.

Skupina EPRV777

Jenom vsuvka,podívejte se prosím účastníci EPRV777 na toto video

(Pavel, 21. 9. 2013 22:48)

Nevím kdo by tohle dělal jestli Démoni a nebo obyčejné bludné duše.
tady je URL:
http://www.youtube.com/watch?v=ClX4TuvFKxE

Děkuji za případné názory.

Re: Jenom vsuvka,podívejte se prosím účastníci EPRV777 na toto video

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 23. 9. 2013 8:10)

Dobrý den.
Děkujeme za skvělý odkaz, na první pohled to vypadá jako skutečné, ale všimněte si několika detailů.
1. Monitory nedělají žádný odraz
2. Ćasy přepínání kamer nejsou pořád stejné
3. Údajný stín na zdi vytváří tzv interference, několikrát jsme se s tím setkali osobně také
4. Je to jako jev poltergaist, ale tento jev způsobuje podvědomí člověka.
5. Ale je to mistrovské dílo.
6. Dávno by to řešila TAPS nemyslíte?
Vaše
EPRV777 ( European Paranormal Real Voices)

Replay

(Replay, 23. 9. 2013 20:15)

No,ono záleží jaký odraz myslíte,jestli plochu LCD panelu,tak ta může být matná bez lesku a nebo myslíte bílé záření z nich na zeď ? Ještě mě napadla jedna taková věc.Dělají se zabezpečovací HDD-recording zařízení ale to vy určitě znáte vypadá to jako DVD přehrávač,ale ve skutečnosti je to HDD-recorder s logikou a vstupama pro analogové kamery,nebo i pro mikrofony.Používané jako zabezpečování pro domy.A některé to zařízení má možnost když se změní obraz buď pixelově a nebo pomocí infra záření tak přes micro-controller začne nahrávat na HDD,takže kamera funguje zároveň i jako PIR senzor jako jsou na domech když se naruší buď horizontální nebo vertikální úhle záběru na vstupní seznor danné kamery,ale prý se dělají i takové,které mají microfon a ta logika v tom nahrávacím zařízení má vlastní software a je tam možnost nastavit při výskytu zvuku na určitou mez dB/m sepnutí nahrávání a nebo rychlé přepnutí pohledu do místa kde se nahrává,jako,že ta logika se tam automaticky přepne do kamery kde vychází ten zvuk pokud překročí určitou mez a kameara tam nahrává zase určitou prodlevu dokud ten zvuk trvá,ale zase by tam musela být nastavená nějaká mez jak dlouho bude nahrávat na danném místě.Takže mě napdalo jestli by to nemohlo být i toto.
Jinak je to otázka,jestli by to řešila TAPS ono asi na světě existuje více organizací než jenom TAPS i ty které nejsou podvědomě známe mezi lidmi a nějak se komerčně nesnaží zviditelnit.Ale jinak je to zajímavé.
Otázka,jestli už tam někdo někdo byl ??? No na popisku je psáno,že ochranka přepínala někde z kamerového střediska sem a tam,takže je to sporné.Ono dneska se You-Tube hemží podvody a jak-mile někdo natočí duši mrtvého,tak už je další zástup stovek další kteří také něco mají a viděli.A nemusím říkat od kud je toho nejvíc.Jinak vše pěkné přeji.

Re: Replay

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 25. 9. 2013 7:59)

Dobrý den pane Zdeńku.
Máte pravdu, dělají a používají se zařízení s HDD a pohybovými senzory přímo v kameře. My toto zařízení používáme a vždy je vidět na záznamu když senzor spustí.
Celý ten záznam je až podezřele čistý a mimo to to nevypadá jako záznam z IR IP kamer ale jako záznam braný kamerou bez nočního vidění.
Ale tyto záznamy jaké zde jsou, tak je jich plný internet.ASi by to chtělo originál záznam ze zařízení a prozkoumat to minutu po minutě.

Zde vám posílám ještě další dvě URL abyste mohli posoudit zda je to podvrh či ne.

(Zdeňek Pavel, 24. 9. 2013 12:26)

http://www.youtube.com/watch?v=W0CRNkgbqqo
http://www.youtube.com/watch?v=bl32U_xmtRw

Pěkný den :-)

Dotaz

(Zdeňek Pavel, 19. 9. 2013 13:42)

Dobrý den,chtěl jsem se jenom zeptat,shlédl jsem vaše video,"vyšetřování v branišovském lese" a zajímalo by mě,jak jste žádal ducha aby jestli by se mohl projevit nějak hlasitě a za malou chvilku tam vyjeklo něco ??? To byla duše a nebo někdo z vaší celé party ???
Děkuji za případnou odpovědˇ a současně vám přeji hodně stěstí v dalších vyšetřováních.

Re: Dotaz

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 19. 9. 2013 17:32)

Myslím si po té době že to byla naše návštěva ze Záhad.
Ale nevím to na stoprocent.
Těch momentů tam bylo více.
EPRV777

gratulace-logo

(Anička F., 8. 1. 2013 20:07)

Opravdu je to nové logo krásné,gratuluji :)

Logo

(Trini, 8. 1. 2013 13:18)

Jupííííí, nové logo je nádhernéééé. Mám z něj obrovskou radost :-)

Veselé Vánoce

(Anička F., 23. 12. 2012 19:55)

Poklidné Vánoce , hodně štěstí a sil v novém roce.

Přeji vám všem pěkné Vánoce

(Simona, 18. 12. 2012 11:18)

Přeji vám všem pěkné Vánoce a děkuji za to, co děláte. Dík vám je u nás doma klid. Hodně úspěšných "misí" a pevné zdraví v roce 2013.

případ v Benešově

(Magda, 7. 12. 2012 11:58)

Dobrý den,
kdy uvidíme fotky nebo videa z Benešovského případu?A článek? :-) Děkuji za odpověď.

Re: případ v Benešově

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 7. 12. 2012 12:35)

Dorý den i Vám.
Mohu Vám slíbit že fotografie z Benešovského případu zveřejníme na stránkách již brzy.
Jaroslav Drábek