Jdi na obsah Jdi na menu
 


EPRV777 hledá schopné lidi do našeho týmu vyšetřovatelů

Hledáme adepty na budoucí pozice vyšetřovatel paranormálních jevů.

Podmínkou je obsolvovat naší výuku Ghost Hunters Academy.

http://www.GHA.cz

vysetrovani-noc-aktivity--svojanov--78-.jpg

Náš soukromý prestižní profesionální klub skupina EPRV777 ( European Paranormal Real Voices) hledá spolehlivé lidi, kteří se nejen zajímají o paranormální jevy na posty budoucích techniků a vyšetřovatelů skupiny EPRV777 kteří chtějí i do budoucna získat nová poznání ve svém životě.

 

 

Nejlépe z okolí BRNA, max .JM  kraje, osobní vlastní vozidlo nutnou podmínkou, požadujeme nasazení dle schopností i o víkendech dle potřeb vyšetřování skupiny EPRV777 po celé ČR, akceschopnost je vaše ctnost.

Věk minimálně 21 let.

Požadujeme občanskou bezúhonnost bezkonfliktní jednání s lidmi, vyrovnanost v kritických situacích, výborné zdraví, zvláště zkušenosti s paranormálními jevy a nadšení pro pomoc druhým lidem, obětavost, trpělivost a schopnost obětovat volný čas, někdy i na úkor svých osobních zájmů. Každý vybraný účastník projde našim náročným výcvikem a výukou s pohovorem, a teprve po té může být zařazen do našeho specíálního výběrového kursu Basic 1. Podmínkou je absolvování všech speciálních výukových kursů v plném rozsahu. Zájemci o speciální vzdělávání v těchto kursech, nás kontaktujte na +420723039250 .

  

 Ghost Hunters Academy kurs Basic další ročník výběrového kursu bude 14-16.08.2020 ve Lhotě u Olešnice. Protože je omezený počet účastníků, tak je zapotřebí včasně reagovat s přihlášením. 

Nabídky pište jen na caryfuk1@seznam.cz

Odpovíme všem zájemcům.

Jaroslav Drábek -vedení kurzů GHA

tel: +420723039250

EPRV777@seznam.cz 

 

Náhledy fotografií ze složky EPRV777