Jdi na obsah Jdi na menu
 


EPRV777 hledá schopné lidi do našeho týmu vyšetřovatelů

 

Hledáme adepty na pozici asistent, vyšetřovatel paranormálních jevů.

         Podmínkou je obsolvovat náš kurz Basic 1.

         Respekt, Úcta, Pokora !!!

         https://www.proutkaribrno.cz/

        vysetrovani-noc-aktivity--svojanov--78-.jpg

 

Náš soukromý prestižní profesionální klub skupina EPRV777 ( European Paranormal Real Voices) hledá spolehlivé lidi, kteří se nejen zajímají o paranormální jevy na post budoucích techniků a vyšetřovatelů skupiny EPRV777 kteří chtějí i do budoucna získat nová poznání ve svém životě.

 

 

Nejlépe z okolí BRNA, max .JM  kraje, osobní vlastní vozidlo nutnou podmínkou, požadujeme nasazení dle schopností i o víkendech dle potřeb vyšetřování skupiny EPRV777 po celé ČR, akceschopnost je vaše ctnost.

Věk minimálně 25 let.

Požadujeme občanskou bezúhonnost bezkonfliktní jednání s lidmi, vyrovnanost v kritických situacích, výborné zdraví, zvláště zkušenosti s paranormálními jevy a nadšení pro pomoc druhým lidem, obětavost, trpělivost a schopnost obětovat volný čas, někdy i na úkor svých osobních zájmů. Každý vybraný účastník projde našim náročným výcvikem a výukou s pohovorem, a teprve po té může být zařazen do našeho specíálního výběrového kursu Basic 1. Podmínkou je absolvování všech speciálních výukových kursů v plném rozsahu. Zájemci o speciální vzdělávání v těchto kursech, nás kontaktujte na +420723039250 .

  

 Ghost Hunters Academy kurs Basic další ročník výběrového kursu bude 14-16.08.2023 ve Lhotě u Olešnice. Protože je omezený počet účastníků, tak je zapotřebí včasně reagovat s přihlášením. 

Nabídky pište jen na caryfuk1@seznam.cz

Odpovíme všem zájemcům.

Jaroslav Drábek -poradatel kurzů GHA

tel: +420723039250

EPRV777@seznam.cz 

 

Náhledy fotografií ze složky EPRV777

Komentáře

Přehled komentářů

sprava

(ivan hudec, 2. 4. 2013 23:51)

zdravim.mal som uz par paranormalnych zazitkou podla mna ich pritahujem alebo co.mam predtym zdravy respekt,,ale zvedavost ma nepusti obdivujem vasu pracu objasnovat vecy a pomahat ludom keby zijem v okoli brna hned by som sa uchadzal o spolupracu,ale momentalne som nemalu dialku od vas,,v buducnosti ak by sa naskytla moznost by som mal velky zaujem.tu je moj email keby nieco ozvite sa rad pomozem pri vysetrovani ak budete mat malo ludi a budem v blizkosti email : ivan.hudec@azet.sk

otazka

(Ondřej Sedlák, 1. 4. 2013 17:19)

Dobrý den celému týmu
Zajímám se o aktivitu tohoto typu okrajově,jen jako koniček a zatim se mi nepodařilo na nic narazit,přijde mi že sem zcela imunní proti vnímaní cizích, jak vy říkate paranormal real voices....myslíte že je možno že kazdy člověk se s těmito jevy může setkat nebo musíte být aspon minimalně vnímavý,tz nějaké medium?přijde mi,že to je muj problém díky

Re: otazka

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 1. 4. 2013 17:35)

Dobrý den.
Je to o tom že vnímavost a citlivost je na prvním místě a to má každý. Není to ani ok oníčku ani odobrodružství ale o tvrdé řeholi a práci pro druhé lidi.Podle našich zkušeností se s těmito jevy dříve nebo později může každý člověk setkat osobně,a to ve chvíli kdy to nejméně čeká.
Jaroslav

Paranormalní jevy

(Lancelott, 2. 3. 2013 22:45)

Ahoj chtěl jsem se zeptat, mám o pranormalní jevy velký zájem a chtěl bych se k vám připad ale jsem ze severních čech, nemáte i tady nějaký tým kde bych se mohl přidat

Re: Paranormalní jevy

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 3. 3. 2013 11:26)

Dobrý dem milý mladý příteli.
Napište něco o sobě na EPRV777@seznam.cz
A my vám odpovíme

Koukám koukám :)

(Sam Tektzby, 17. 12. 2012 19:08)

Pěkné stránky a ještě sympatičtější tým na nich. Zdravím ze země královny Mab.

Re: Koukám koukám :)

(Jaroslav hlavní vyšetřovatel EPRV777, 17. 12. 2012 20:54)

Díky za poklonu a zdravíme Sama Tektzbyho
tým EPRV777

návšteva démonov

(Olee.H., 5. 11. 2012 18:49)

Zdravím Vás.
Ja by som mal na Vás otázku, čo ma navštevuje v noci, či duchovia, alebo démoni. Mám pocit, že to nie sú duchovia, ale démoni, lebo nie sú privetivý, skôr naopak, chcú ma napádať. Stretnutie s duchmi som už mal, tie boli pokojné. Bol som aj z tej návštevy trochu mimo, no necítil som nepokoj. Čo by som mal robiť v takom prípade, že sa to bude opakovať častšjšie? Ďakujem za odpoveď.

Re: návšteva démonov

(Olee.H., 5. 11. 2012 18:50)

Inak škoda, že ste z CZ, lebo hneď by som bol jeden z vás :)

Re: návšteva démonov

(Jaroslav Drábek hlavní vyšetřovatel EPRV777, 7. 11. 2012 17:42)

Dobrý den.
V prvé řadě je potřeba si uvědomit že at je to co chce za entitu tak váš strach jí dává sílu.Takže budte v klidu a zkuste tomu říci at to odejde třeba takto: Ve Jménu Krve Kristovi opustte tento dům!

A nebo prostě odejděte do světla!